Kommode, med stenplade, gustaviansk stil, 20. århundrede.

533889. Kommode, med stenplade, gustaviansk stil, 20. århundrede.

2-boks.
Højde 75, bredde 80, dybde 43 cm.

Mindre ridser stenplade.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

2-boks.

Mindre ridser stenplade.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 462