URN, lak, Kina, første del af det 20. århundrede.

533448. URN, lak, Kina, første del af det 20. århundrede.

Skurende egern af figurscener. Højde 30 cm.

Ombygget til lampefod. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 581