Kommode, rokokostil, 20. århundrede.

53342. Kommode, rokokostil, 20. århundrede.

Tre skuffer med beslag i uædle metal. Stenplade. Længde 87 cm, bredde 47 cm, højde 81 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.152