Spisebord med 2 underliggende indsatser. Længde 128 cm, bredde 99,5 cm, højde 77 cm. Samlet længde med ekstra brædder 237 cm.
6 stole, ryghøjde 101 cm.
2 lænestole, ryghøjde 105 cm.
Brugsslitage, mærker, mindre ridser. Pletter på bordpladen.
6 stole, ryghøjde 101 cm.
2 lænestole, ryghøjde 105 cm.