DISPLAYSKAB, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

533192. DISPLAYSKAB, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

Bagerste hylder. Døre med glas.
Længde 125, bredde 47, højde 158 cm.

Aldersrelateret slid, mærker og ridser. Mindre revner på sider og ramme. Låsen når ikke helt til den anden dør.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 709