FLASKER, 2 stk. Glas, første halvdel af det 20. århundrede.

533035. FLASKER, 2 stk. Glas, første halvdel af det 20. århundrede.

Flaske i grøn glasmasse, højde 53 cm Flaske med kork, i brun glasmasse, højde 49 cm.

Gummiring på korktørret, brun flaske med ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 437