EDITH GEERT. Læsende kvinde, olie på lærred, signeret.

532976. EDITH GEERT. Læsende kvinde, olie på lærred, signeret.

60 x 69 cm.

Ubetydeligt tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 69 cm.

Ubetydeligt tab af farve.

Antal besøg: 554