SKIBETS NAVNETAVLE, "CHINOOK".

53280. SKIBETS NAVNETAVLE, "CHINOOK".

Længden på brættet er 120 cm, skåret i eg.
Chinook betyder sneæder på indiansk sprog, og det samme er en varm vestenvind fra klippebjergene.

Brugsslitage, reparation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, reparation.

Antal besøg: 1.182