CALLE ÖRNEMARK. Skulptur, træ, signeret.

532610. CALLE ÖRNEMARK. Skulptur, træ, signeret.

Højde 71 cm.
Bredde 39.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Calle Örnemark (1933–2015)

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 71 cm.
Bredde 39.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Calle Örnemark (1933–2015)

Antal besøg: 1.298