SOFABORD, Bendixen Design, anden halvdel af det 20. århundrede.

532146. SOFABORD, Bendixen Design, anden halvdel af det 20. århundrede.

Stel af messing. Marmorplade. Diameter ca 101. Højde ca 51 cm.

Have på. Ridser og mærker. Noget ustabilt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.283