HANS VERDUYN. Standskat og pingviner, farvelitografier, sign.

532054. HANS VERDUYN. Standskat og pingviner, farvelitografier, sign.

Begge 57x21 cm, rammemål 69x33 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 677