KAVIARSKE 1 par, sølv, Albert Telemack Drebolt, analyse Simon Groth, Danmark, 1800-tallet.

531943. KAVIARSKE 1 par, sølv, Albert Telemack Drebolt, analyse Simon Groth, Danmark, 1800-tallet.

Længde ca 15,5 cm.
Vægt ca 53 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 15,5 cm.
Vægt ca 53 cm.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 699