MÅNEBORD, et par, birk, omkring 1900.

531831. MÅNEBORD, et par, birk, omkring 1900.

Total diameter 116,5 cm.
Højde 75 cm.

Enkelte dekorative elementer mangler. Brug og aldersrelateret slid. Ridser, nogle steder stærkere.

Få foretaget en gratis vurdering!

Total diameter 116,5 cm.
Højde 75 cm.

Antal besøg: 612