PERTI LINDGREN. Venter, olie på Panel, signeret.

531637. PERTI LINDGREN. Venter, olie på Panel, signeret.

19x45 cm, rammemål 30,5x57 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 611