LANTERNER, 1 par styrbord bagbord stemplet Tre Kronor.

531366. LANTERNER, 1 par styrbord bagbord stemplet Tre Kronor.

Lanterne 1 par kopper med løst rødt og grønt glas indvendigt Højde ca 27,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.663