STIG KASTBERG. Coast, Lofta Öland, olie på lærred, sign.

531247. STIG KASTBERG. Coast, Lofta Öland, olie på lærred, sign.

23,5 x 27,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

23,5 x 27,5 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 939