HANGSKÅP, første halvdel af det 20. århundrede.

530750. HANGSKÅP, første halvdel af det 20. århundrede.

Udskåret snit, spejl, længde ca. 37, bredde 15, højde 84 cm.

Brugsslitage. Kant med afvisning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 337