BORD, gustaviansk stil, Tor Carlsson, Upsala Ekeby, sign.

530676. BORD, gustaviansk stil, Tor Carlsson, Upsala Ekeby, sign.

Fliseplade, længde ca. 79, bredde 49, højde 58 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.199