KNUT CAULLVIN. Olie på lærred, signeret - 1879.

53033. KNUT CAULLVIN. Olie på lærred, signeret - 1879.

"Prag indtag", 38 x 45 cm.

foret på lærred, kraftigt krakelerede.

Få foretaget en gratis vurdering!

"Prag indtag", 38 x 45 cm.

Antal besøg: 1.178