SOFA, gustaviansk stil, første halvdel af det 20. århundrede.

530112. SOFA, gustaviansk stil, første halvdel af det 20. århundrede.

Såkaldt badekarmodel, længde ca. 195 cm.

Brugsslitage, våbenskjold med afvisning, skade på polstring.
Ny sadeljord skal på, når den er frigivet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 485