OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landlige omgivelser med flok får, olie på lærred, usigneret, 1800-tallet.
530035. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landlige omgivelser med flok får, olie på lærred, usigneret, 1800-tallet.
Uidentificeret engelsk kunstner.
Undersøgt uden for rammen.
Billedstørrelse 29 x 49 cm.
Rammemål 51 x 71 cm.
Forgyldt træramme.
Á vergo: rammemager fra London - England.
Undersøgt uden for rammen.
Billedstørrelse 29 x 49 cm.
Rammemål 51 x 71 cm.
Forgyldt træramme.