TEMPELTAG i sølv, Burma, mærket 95/Sølv Burma.

529983. TEMPELTAG i sølv, Burma, mærket 95/Sølv Burma.

Tempelloft i sølv, drevet delvis gennembrudt dekor.
Højde 22 cm, diameter 12 cm.
Stemplet 95/Sølv Burma.
Vægt 135 gram.
Kan opdeles i tre dele.

Brugstilstand.
Der mangler en bøjle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 22 cm, diameter 12 cm.
Stemplet 95/Sølv Burma.
Vægt 135 gram.
Kan opdeles i tre dele.

Brugstilstand.
Der mangler en bøjle.

Antal besøg: 920