Spisebord, nyrokoko, 1800-tallet.

529841. Spisebord, nyrokoko, 1800-tallet.

Diameter 127, højde ca 74 cm, 2 indsatsplader á 44 cm hver.

Slitage, ridser og mærker, skader, istandsat og suppleret, senere indstiksskiver.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 536