REJSEGARDEROBE, midten af det 20. århundrede.

529836. REJSEGARDEROBE, midten af det 20. århundrede.

Metal sko. Indvendig tøjopbevaring. Længde ca 81 cm.

Brugsslitage. Nogle pletter. Mærk rester.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 324