SPEJL MED SKLÆBORD, 20. århundrede.

529811. SPEJL MED SKLÆBORD, 20. århundrede.

Spejl, ca. 110x49 cm.
Bord, stenplade, kasse, længde ca. 52, højde 31, bredde 69 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Spejl, ca. 110x49 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 555