SLAGBORD, fyrretræ, 1800-tallet.

529755. SLAGBORD, fyrretræ, 1800-tallet.

Længde med brædderne udfoldet 140, bredde 72, højde 77 cm.

Brugsslitage, mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 544