SKÅL, glas, signeret Bertil Vallien, Boda.

529566. SKÅL, glas, signeret Bertil Vallien, Boda.

Signeret BODA B VALLIEN 57532, diameter 17,5, højde 9 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.529