JOHN BERNEUER. Landskab, olie på lærred, 20. århundrede.

529530. JOHN BERNEUER. Landskab, olie på lærred, 20. århundrede.

ca 60 x 92 cm.

Alders slid. Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 60 x 92 cm.

Alders slid. Mindre farvetab.

Antal besøg: 2.266