KJELL LEANDER-ENGSTRÖM. Pastel, signeret og dateret -49.

529083. KJELL LEANDER-ENGSTRÖM. Pastel, signeret og dateret -49.

Ca. 15x24 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 15x24 cm.

Antal besøg: 642