LYSKELYSE, elektrificeret. Majolika omkring århundredeskiftet 1900.

528974. LYSKELYSE, elektrificeret. Majolika omkring århundredeskiftet 1900.

Et lyspunkt. 6 lysarme.

Senere elektrificering. Prismer mangler. Skader/endelig knap mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Et lyspunkt. 6 lysarme.

Antal besøg: 817