KØKKENREDSKAB, 13 dele, træ, 19./20. århundrede.

528956. KØKKENREDSKAB, 13 dele, træ, 19./20. århundrede.

Kageruller, 4 stk.
Forme, 4 stk., to med påskrifter "PIS" og "IFL 1899".
Dimensioner, 4 stk, forskellige volumener.
Form, stentøj. Højde 12 cm, diameter 23 cm.

Have på.
Varierende alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kageruller, 4 stk.

Have på.

Antal besøg: 961