CATHARINA GÖTH. Dom Perignon, farvelitografi, signeret.

528832. CATHARINA GÖTH. Dom Perignon, farvelitografi, signeret.

Nummereret 61/199 Mål 45x61 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.466