SVINEVATTERE, 1800-anden halvdel.

528588. SVINEVATTERE, 1800-anden halvdel.

Fineret med birk. Drejet indretning. Crest med snitdekoration af blomster og løv. Tre skuffer. Længde 50. Bredde 27. Højde 76 cm.

Have på. Ridser og mærker. Crest med afvisning. Mindre tørre revner. En løs knop til skuffe.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 891