GULVLAMPE, trearmet, midten af det 20. århundrede.

528210. GULVLAMPE, trearmet, midten af det 20. århundrede.

Justerbar. Højde som på billede 175 cm.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage, mærker på fod.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.109