WILHELM KRÜGER. Blomsterstilleben, olie på Panel, signeret.

528199. WILHELM KRÜGER. Blomsterstilleben, olie på Panel, signeret.

58x48 cm.

Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

58x48 cm.

Tab af farve.

Antal besøg: 6.644