ELIS BARKSTEDT. olie på lærred, dommere, Sign.

528191. ELIS BARKSTEDT. olie på lærred, dommere, Sign.

billedmål, 48 x 62 cm.

lille skade på lærredet.

Kunstner/designer

Elis Barkstedt (1888–1960)

Få foretaget en gratis vurdering!

billedmål, 48 x 62 cm.

lille skade på lærredet.

Kunstner/designer

Elis Barkstedt (1888–1960)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 2.030