ALOIS TELARIK. Olie på lærred, signeret.

52779. ALOIS TELARIK. Olie på lærred, signeret.

Blonder, 44 x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Blonder, 44 x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.916