SKABE, eg, barokstil, 20. århundrede.

527516. SKABE, eg, barokstil, 20. århundrede.

Dørene med reliefdekoration.
Længde 138, bredde 61, højde 155 cm.

Mindre slitage, finerrevner på underdelen. Finerskade på venstre bagside.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Dørene med reliefdekoration.

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 508