GÜNTHER TEUTSCH. Gouache.

GÜNTHER TEUTSCH. Gouache.
527089. GÜNTHER TEUTSCH. Gouache.

Komposition med mennesker, signeret og dateret -72.
45x61 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

45x61 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.586