MÅRTEN ANDERSSON. farvelitografi, signeret og nummereret 328/360.

527009. MÅRTEN ANDERSSON. farvelitografi, signeret og nummereret 328/360.

Sydlandsk motiv. Billedstørrelse ca 27 x 35 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Mårten Andersson (1934–2017)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Mårten Andersson (1934–2017)

Antal besøg: 430