LARS ENGLUND. Komposition, mixed media, monogram signeret og dateret -53.

52680. LARS ENGLUND. Komposition, mixed media, monogram signeret og dateret -53.

9 x 13 cm Købes direkte af kunstneren fra nuværende ejers far.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Lars Englund (Født 1933)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Lars Englund (Født 1933)

Antal besøg: 1.158