LOFTSLAMPE, forgyldt metal, 20. århundrede.

526722. LOFTSLAMPE, forgyldt metal, 20. århundrede.

Loftslampe i forgyldt metal i form af en ananas. 6 lyspunkter.
Diameter 64, højde 54 cm.

Mindre slid og mindre farvetab. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 64, højde 54 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.305