SKÆNK, art deco, 1920'erne/30'erne.

526639. SKÆNK, art deco, 1920'erne/30'erne.

Fineret med eg. En skuffe og tre låger med underliggende hylder. Længde 150. Bredde 50. Højde 98 cm.

Have på. Ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.778