SKAB/BOG HYLDE, midten af det 20. århundrede.

526638. SKAB/BOG HYLDE, midten af det 20. århundrede.

Fineret med teaktræ. Delelig. Overdel med flytbare hylder og skabsdel med skuffer og bogstavrum. Undersektion med fire skuffer og et par låger med underliggende hylder. Udtrækkelig aflastningsplade over par døre. Længde 120. Bredde 41. Højde 170 cm.

Have på. Ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 494