VÆGFLIS, keramik, Marian Zawadzki, Tilgmans.

526623. VÆGFLIS, keramik, Marian Zawadzki, Tilgmans.

Signeret og dateret 1958, 30,5x30,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.104