GULV LYS, smedejern, midten af det 20. århundrede.

526409. GULV LYS, smedejern, midten af det 20. århundrede.

Højde 113 cm Længde 76 cm Lysslukker medfølger.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 369