ARNE BJÖRNEBORN. Kubistiske huse, olie på Panel, signeret.

525969. ARNE BJÖRNEBORN. Kubistiske huse, olie på Panel, signeret.

Rammemål 72 x 96 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 72 x 96 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.406