ASK, 835 sølv, 20. århundrede. Vægt 243 gram.

525942. ASK, 835 sølv, 20. århundrede. Vægt 243 gram.

Importer frimærker. Dekoration af blomster. Længde 11, bredde 9,5, højde 6 cm.

Brugsslitage. Lidt sortfarvet sølv.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.521