525562. SMYKKER, 18K, 2 ringe, 4 vedhæng, armbånd. Samlet vægt ca 13,6 g.
Armbånd med grønne sten, længde ca 18,5 cm. Ring med sten, defekt, str. 50. Såkaldt bedstemorring, ca str. 49.
Ring med sten, kraftigt slid og sten mangler. Andre smykker med Brugsslitage.