LYSKELYSE, messing, Lars Bergsten, Gusum, nr. 72, dateret 1982, højde ca. 36 cm.

525076. LYSKELYSE, messing, Lars Bergsten, Gusum, nr. 72, dateret 1982, højde ca. 36 cm.

Til 9 stearinlys.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Til 9 stearinlys.

Brugsslitage.

Antal besøg: 793